Large 01 archchannel com budynok na dorozi v poland

"Будинок на дорозі" в Польщі

Власник ділянки, хотів побудувати будинок з таким же інтер'єром, як в його міській квартирі. Але архітектори придумали дещо цікавіше.

Клієнт бюро KWK Promes дуже боявся ризикувати, тому хотів створити копію своєї нинішньої квартири. Більш того, він показав каталог з архітектурними рішеннями, які йому подобаються. Всі вони були жахливі - кажуть в  KWK Promes

Керівник студії Robert Konieczny запропонував трохи модернізувати запропоновані ідеї. Наприклад, будинок вирішили розташувати не зовсім на березі, а неподалік від причалу, і пов'язати його довгою звивистою дорогою.

Вона, до речі, стає частиною фасаду будинку: обвиваючись навколо будівлі, доріжка утворює підлогу і стелю, а потім знову розгортається і простягається до річки.

В середині цієї бетонної оболонки, архітектори все таки сховали повну копію квартири клієнта. Тут таке планування і практично такі ж меблі.

Спорудження отримало логічну назву "Будинок на дорозі". На площі 599 м² розташувалися вітальня, спальня, їдальня з кухнею, а також гараж і тренажерний зал на першому поверсі. Величезні розсувні вікна на обох рівнях відкривають приголомшливий вид на Вісланську долину.