28 Червня, 2016
Large lujiazui pedestrian bridge 3

Пішохідний міст в Китаї

Шанхай - найбільше місто в Китаї, побувати в якому мріють багато. Дивовижне поєднання сучасних архітектурних досягнень і сміливих дизайнерських рішень формують неповторний вигляд міста. Збудований не так давно круглий пішохідний міст в центрі Шанхаю став новою архітектурною пам'яткою.

Пішохідний міст завдяки своїй неординарній формі дуже функціональний. Він побудований для того, щоб «розвантажити» пішохідні переходи. У район Луцзяцзуй (а це велика торгова зона) щодня приїжджає великий потік транспорту, і часто пішоходам важко діставатися до потрібного їм місця. З появою моста, китайці отримали можливість швидко та легко дістатися до будь-якої частини площі, адже на ній розташовані Шанхайська фондова біржа, безліч бізнес-центрів, магазинів, кафе, та багато іншого.

Висота моста - 6 метрів, численні ескалатори забезпечують легке і швидке переміщення великого потоку людей. Сучасний дизайн приваблює не тільки місцевих жителів, а й туристів. З моста відкривається мальовничий вид на хмарочоси Шанхаю. Вночі міст ще більше перетворюється - архітектори потрудилися на славу, проектуючи вечірню підсвітку.

До речі, пішохідний міст вражає своїми розмірами. Він настільки широкий, що по ньому одночасно пліч-о-пліч можуть пройти 15 чоловік.