Large green garden 1

Ресторан смарагдового кольору у Львові

Заклад «Green Garden» розроблений студією Globarch Group знаходиться у самому центрі Львова.

Його назва повністю себе виправдовує: опинившись у ресторані, ви нібито потрапляєте у зелений сад. Дизайн-концепція інтер’єру уособлює легкість та свіжість, які були інтегровані в сучасний простір. Велика кількість живих рослин, смарагдовий колір, тематичні картини та світло, яке легко потрапляє всередину через панорамні вікна – всі ці елементи відіграли свою роль в оформленні.

«Колись на цьому ж місці було відоме кафе «Double Coffeе», тому для нас проект «Green Garden» став своєрідним викликом – ми повинні були створити стильний та комфортний ресторан.

Основним нашим завданням було правильно організувати внутрішній простір, максимально збільшивши площу для посадки гостей закладу, а також зв'язати між собою окремі приміщення та раціонально використати висоту стелі, а це – близько 5 метрів. Ми обрали глибокий зелений колір, в поєднанні з дерев‘яними елементами в інтер‘єрі він виглядає дуже природно та сучасно. Простір прикрашають трьох метрові картини з зображеннями дерев, білочки, підвісні фігури птахів під стелею та багато зелені.

Ці елементи краще всього розкривають обрану натуралістичну тематику», – дизайнери студії Globarch Group.