Large 160 finecolour fashion copic classic liner draw paint sketches based markers art architectural sketching suppliesoriginal

Корисні сайти для роботи

bulkresizephotos.com

Сервіс який дозволяє підігнати у браузері всі картинки під один формат. Є альбом фотографій, який швидко потрібно підігнати у потрібний формат? Вам необхідно змінити розмір кожної картинки окремого? За допомогою цього інструменту ви можете змінити розмір ваших фотографій декількома кліками.

flaticon.com

Безкоштовні іконки. Пояснювальна схема до ваших проектів це добре, так і як іконки, які входять до нього. З найбільшою базою безкоштовних векторних іконок. (також є інші популярні формати)

burner.bonanza.com

Стирати фон на фото. Ви просто завантажуєте фото, а сервіс все зробить за вас та запропонує декілька варіантів ваших картинок без фону. Можливо не так досконало як би хотілось, але якщо у вас багато фотографій та потрібно все швидко, то це вам допоможе.

Adobe Color CC

Adobe Color CC - досить відомий сервіс для створення кольорової палітри. Крім того, що можна створювати палітри, можна ще й переглядати чужі.

neufert.totalarch.com

НОЙФЕРТИ, різні книги з нормами і не тільки, Бібліотека різної дуже корисної літератури!