Large photo 1535398868895 bd889e9fddea

5 правил успішного лідерства в архітектурі

Як керувати командою як архітектор невеликої фірми?

В цій статті ми вивчаємо тему " Лідерство в архітектурі" будемо ділитися вмістом про те, що потрібно, щоб стати лідером, наприклад в невеликий архітектурній студії.

Як архітектор-підприємець ми всі є лідерами. Незалежно від того, чи працює у нас на фірмі 10 людей чи 100, це все є лідерство, яке визначатиме успіх чи невдачу фірми. Неважливо, наскільки поганою чи доброю є економіка в країні. Доля вашої фірми прямо у ваших руках. Це буде ваше бачення, ваші рішення, ваші слова та ваші дії, які приведуть вашу команду до наступного рівня успіху. Якщо ваша фірма не є місцем, де ви хочете творити, ви повинні внести обов'язкові зміни, щоб перемістити це все в інший бік ... в напрям на шляху до успіху.

Великі лідери не народжуються. Вони йдуть вперед з упевненістю, мужністю та рішучістю. Лідерство непросто, і це, звичайно, не для всіх.

Є випадки, коли надзвичайно важко бути людиною, яку інші шукають для керівництва якогось напрямку. Якщо ви не бажаєте брати на себе відповідальність, яка є притаманною лідерові, вам слід зупинитися і піти шукати щось інше. Як ви надихаєте людей стежити за своїми баченням? Як ви мотивуєте свою команду виконувати на потрібному вам рівні роботу та досягти поставлених цілей? Про це і поговоримо сьогодні.

1. Живіть своєю ціллю, своїми діями та словами.
Люди навколо вас, ваших співробітників, ваших клієнтів, вашої родини, всі дивляться на вас як приклад того, як вони повинні діяти та реагувати. Кожне рішення, яке ви робите, вплине на ваш майбутній успіх. Ваша ціль допоможе вам рухатися вперед і нагадувати вам, чому ти робиш те, що ти робиш. Навіть коли речі не працюють так, як ви очікуєте, обмін справ, ваших вчинків, ваших діл з працівниками буде тримати вас на плаву та вести до машої мети!


2. Спілкуйтеся чітко та послідовно.
Скажіть, що ви маєте на увазі і дайте робите те, що ви говорите. Будьте чесними, вирішальними та послідовними. Якщо ви постійно змінюєте свою думку і напрямок своєї фірми, ви не матимете довіри і втратите віру людей, якими керуєте. Ваша робота, як лідер, - зробити вашу команду успішною. Якщо ви хочете від вашої команди відчувати повагу, це саме ваша відповідальність - надихнути та спонукати їх робити чудові речі.


3. Будьте впевнені, сміливі та рішучі.
Найголовніше, що моя мама і батько навчали мене як дитину, це впевненість, що дає нам мужність зробити крок і проштовхнути минулі страхи невдач. Мене навчили, що якщо ти достатньо працюватимеш, все в світі можливо. Я вірю, що в бізнесі це працює аналогічно. Успіх та провал визначається керівництвом організації. Гроші, зв'язки, технології ... ніхто не має значення, якщо ти не працюватимеш і не віритимеш, що ти будеш успішним.


4. Скажіть, "дякую" ... це дає багато чого.
Багато факторів сприяли виживанню та безперервному успіху студії Fivecat під час останньої економічної кризи, але я вважаю, що найважливіша причина, з якою ми сьогодні маємо успіх, - це лояльність людей, які працюють з нами. Без жорсткої роботи та відданості нашої команди, ми не можемо бути такими, якими ми є сьогодні. Я визнаю цей факт кожен день, кажучи, "дякую вам" ... без вас ми б не стали такими якими ми є! 

Вдячність створює міцні стосунки і культуру поваги в колективі. Успіх фірми є результатом напруженої роботи та відданості багатьох людей, незалежно від того, чи є вони співробітниками, консультантами, підрядниками чи клієнтами. Ви не можете все зробити самостійно. Коли ці люди знають, що ви цінуєте і цінуєте їх, вони підуть з вами надзвичайно довго та далеко.


5. Будьте милими та приємними.
Отже, ви шукаєте секретну формулу для успіху? Ось. Два слова ... Будьте милі. Я працював з людьми, які ведуть себе з агресією та примусовим дотриманнями їхніх правил через страх втратити все. І в кінцевому рахунку вони просто провалювалися. Ведучи себе з повагою і заохоченням до інших, це будує лояльність і культуру відданості. Добрі речі стаються з хорошими людьми. Будьте вихованими. Це також велика складова успіху та настрою команди.

Звичайно ці поради не є панацеєю для отримання потрібного вам результату, кожен ваш випадок є унікальним. Ці поради можливо допоможуть вам зрозуміти напрямок, через який пройшло багато лідерів, не тільки в галузі архітектури але й у бізнесі в цілому.