Large 05

Безкоштовні якісні 3d моделі. Ресурси!

Команда ARCHCHANNEL зібрала декілька не поганих ресурсів для скачування безкоштовних 3д моделей для ваших проектів (переважно 3dmax vRay, Сorona renderer)

3dsky.org або 3ddd.ru

один і той самий ресурс тільки для різної аудиторії (для англомовних країн та для країн СНГ)

На сайті моделі діляться в основному на два типи: це звичайні моделі та моделі PRO (статус моделей із позначкою PRO, це моделі які є більш складніші як і в моделінгу так і в текстуруванні, тому безкоштовно скачати їх не вдасться )

А для безкоштовного скачування є цілком  хороші та якісні 3d моделі звичайні, без позначки PRO. Після реєстрації, у вас буде можливість скачувати три звичайних моделей в день.

voxfurniture.com

Польський виробник стильних меблів пропонує своїм клієнтам безкоштовні скачування своїх 3д моделей, в різних форматах, а саме:

Моделі в форматах: ArchiCAD, OBJ, 3ds, Dwg 2d і 3d.

Ресур має чотири мови перекладу, тому розібратись буде не важко. Моделі є як і з налаштованими текстурами так і без, моделінг якісний. Скачування моделей за попередньою реєстрацією.

3dartmodels.weebly.com

Ресурс як із платними, так із безкоштовним скачуванням 3д моделей. Вибір безкоштовних моделей відносно не великий, але багато моделей можуть стати у пригоді. Моделі є як і складні так і прості, вибір за вами. Скачування моделей без попередньої реєстрації.

cosmorelax.ru

Інтернет-магазин дизайнерських предметів інтер'єру. Компанія існує з 2009 року (Росія) і за такий короткий час вже встигла виконати великий шлях. На сайті зібрано все найактуальніше і цікаве зі світу дизайну інтер'єрів: більше 7 000 моделей меблів, світла і предметів декору. Скачування моделей за попередньою реєстрацією.

customform.pl

Ще один польський виробник стильних меблів, світла та аксесуарів пропонує своїм клієнтам безкоштовні скачування своїх 3д моделей, моделі якісно пропрацьовані, є і налаштованні з текстурами є і без них. Все можна скачати в одному архіві на dropbox.

Скачування моделей без попередньої реєстрації. Посилання на скачування моделей знаходиться в самому кінці сайту в пункті INFORMACJA-Modele 3D

vwartclub.com

Це сайт про комп'ютерну графіку, в більшості про дизайн та архітектуру, про корисні посилання та матеріали. Філософія колективу - зібрати разом найкращих художників  світу та представити лише якісні проекти та продукти.

dimensiva.com

Не давно створений ресурс з якісними 3d моделями, дає змогу завантажувати як безкоштовні так і платні моделі, (після попередньої реєстрації) бібліотека відносно не велика, колектив ресурсу обіцяє завантажувати кожного місяць 15 нових моделей. Поки ресурс в стадії просування та наповнення, то є можливість знайти корисні моделі для своїх робіт безкоштовно, далі політика сайту швидше за все зміниться. Тому встигніть завантажити найкорисніше!