Large 29

Блокований будинок SVOYA VEZHA у Дніпрі

Архітектура: SVOYA studio
Локація: Дніпро, Україна
Площа: 145 + 145 sq.m.
Рік: 2019
Фотографії: Alexander Angelovskiy

Блокований будинок SVOYA VEZHA для двох сімей розташований на компактній ділянці в 600 м2. Його лаконічна форма і максимально близька прив'язка до червоної лінії дозволили зберегти відкритий простір внутрішнього двору. Легка каркасна огорожа дозволяє умовно розмити межі ділянки. Будинок побудований індивідуально для двох сімей і його конфігурація чітко слідує способу життя комунікації між сусідами.

Кожна частина блокованого будинку має вхідну групу з торців будівлі, де також розташовані паркувальні місця. Є спільний вихід на загальну терасу і внутрішній двір. Лаконічна архітектура підкреслена поєднанням виразних оздоблювальних матеріалів - фальцевий лист, що переходить з покрівлі на фасади і ламінована фанера. Сам конструктив будинку виконаний з газобетону з дерев'яним каркасом покрівлі.


Площа кожної частини блокованого будинку становить 147 м2. На першому поверсі розташовані: просторий хол з природним освітленням і системою зберігання, технічне приміщення, гостьовий санвузол, гостьова спальня і простора студія - кухня, їдальня і вітальня з відкритими сходами, що ведуть на другий поверх. Там розташовані дві спальні, гардеробна і ванна кімната. Всі приміщення наповнені світлом через велику кількість вікон і орієнтації на внутрішній двір та бульвар перед будинком.