Large archchannel news china

Будівництво лікарні за 48 годин в Китаї. Для чого і для кого? (Фото)

В мережі багато чуток про те, що через спалах "коронавірусу",  в Китаї збудували лікарню за 48 годин. Насправді це не зовсім так, хоча темпи будівництва дійсно неймовірні.

Швидко виділена земельна ділянка та багато техніки, швидке подолання різних бюрократичних процедур та швидко мобілізувати велику робочу силу, це про Китай. З різних китайських джерел відомо, що у будівництві одночасно беруть участь орієнтовно 500 людей. Всі роботи ведуться цілодобово. Через надзвичайний стан в країні , всіх хто дотичний до подоланя епідемії, розмір заробітньої плати збільшено втричі.

Проект лікарні

Назва лікарні Wuhan Huoshenshan Hospital, будівля площею 25 000 квадратних метрів будується в районі Кайдіан на заході міста Вухань для лікування хворих на коронавірусом.

Для Китаю це не перший досвід, схожі проєкти вже реалізовувались. Лікарня будується по проєкту лікарні Xiaotangshan, яка колись вже будувалася в Пекіні в 2003 році, коли був спалах ГРВі. Тоді зуміли вкластись в тиждень (очевидно, що в тиждень без врахування часу на проектування будівлі)

Дійсно, зараз за 48 годин вдалось звести лікарню, проте ще потрібен час, щоб провести електрику та мережі, облаштувати приміщення технікою та меблями. Тому реальні терміни відриття заплановані на 3-тє лютого 2020 року. 

Лікарня будується з використанням збірних елементів.

На сьогодні відомо, що планується будівництво як мінімум, трьох медичних закладів, в тих місцях де і було виявлено найбільші спалахи коронавірусу.

Нагадаємо, що вірус поширився по всьому регіону, зафіксовано випадки в Таїланді, В'єтнамі, Гонконгу, Тайвані, Непалі, Малайзії, Сінгапурі, Австралії, Японії та Південній Кореї.

Також зафіксовані випадки у США, Німеччині та Франції. Наразі загиблих за межами Китаю не було.

Наразі фотографій самого проєкту в мережі не має, тому як тільки буде інформація, ми обов'язково вас про це повідомимо. Поки що фото самого процесу будівниццтва.