Large budynok dlia simi poblyzu vinnytcsi archchannel com 03

Будинок для сім'ї. З міста на природу поблизу Вінниці

Ми спроектували та побудували цей будинок для сім’ї, котра вирішила перебратися з міста жити на природу. Будинок знаходиться у Вінницькій області, в мальовничій місцевості на березі річки Південний Буг. Саме краса навколишнього пейзажу продиктувала естетику будівлі та її максимальну інтеграцію в середовище.
 
Назва: Vin House
Локація: м.Вінниця, Україна
Функція: приватний будинок
Площа: 572 m²
Статус: реалізовано в 2020 році
Студія: Bogdanova Bureau
Фото: Андрій Безуглов
 
Одним з головних челенджів проекту стали строки: від заливки фундаменту до заселення хазяїв пройшло 11 місяців. Побудувати монолітно-каркасний будинок зі всіма технічними складнощами, обладнати його та підготувати для життя – великий обсяг роботи. На самому початку шляху строк здавався нереальним, але завдяки злагодженій роботі всіх підрядних організацій нам вдалося вкластися у нього.
 
Будівля знаходиться на пагорбі та розвернута до ріки Південний Буг. Вхідна група організована таким чином, щоби можна було транзитом пройти на відкриту терасу. Фасад спрямований до схилу має суцільне скління, крізь яке відкривається мальовничий вид на ділянку та водойму.
 
Будинок функціонально розділений на два крила. Східне містить житлові кімнати, кухню та гардеробну, а в західному знаходяться SPA-зона та басейн. Посередині сформований атріум для сімейного дерева, в якому посаджений багатолітній дуб. Ключовим простором всього інтер’єру стала вітальня.