Large strand house archchannel com 02

Будинок Strand House в Німеччині

Завдяки своїй скляній конструкції цей сезонний сімейний будинок за проектом Augustin Und Frank Architekten ніби пливе над землею.

Будинок розташований за 70 км від центру Берліна біля озера Scharmützelsee. Це будинок вихідного дня з перспективою на тривалий термін проживання. 

​Ділянка має ширину 24 м і довжину 130 м. На ділянці також є існуюча будівля яка розташована безпосередньо на березі озера, це з новим проєктом утворює новий комплекс. Проєктований будинок включаючи дах, складається з несучої зовнішньої оболонки із залізобетону, також із елементів з металу. Переходи між вертикальними та похилими поверхнями безперервні, без будь яких виступів та карнизів. Жолоби водостоку вбудовані в поверхню покрівлі.

​Будинок зсередини утеплений. На першому поверсі стіни та стеля повністю покриті фанерними панелями з технологічним утепленням, що надає цій частині будинку особливого затишку, створює домашню атмосферу. Перший поверх позбавлений несучих стін. Це велика засклена площина з усіх сторін через яку буквально протікає зовнішній простір. Тут домінують відкриті бетонні поверхні створюючи простір який можна використовувати для будь-яких цілей не залежно від пори року.

 
Назва: Strand House
Локація: Berlin, Germany  / Берлін, Німеччина
Функція: однородинний будинок / відпочинковий будинок
Площа: 450 m²
Статус: реалізовано в 2021 році
Архітектура: Augustin Und Frank Architekten
Фотограф: Werner Huthmacher