Large 13

Будинок з трьома дахами в Південній Кореї

Будинок з трьома дахами (Three-Roof House) загальною площею 252 м2 побудований в 2017 році в м.Йонгін, Південна Корея, за проектом архітектурної фірми PLAIN WORKS.

Належить родині з двома дітьми, яка вирішила змінити міську квартиру на будинок в тихій частині міста. Ділянка для будівництва була обрана на тупиковій вулиці в спокійному житловому районі Yongin Gwangyo. Ділянка має прямокутну форму, через різницю рівнів будинок зі сторони вулиці виглядає трьох поверховим, а зі сторони двору - двох поверховим. Кожен рівень будівлі виконаний в індивідуальному стилі. Цокольний поверх, де розміщується гараж, стилізований під кам'яну підпірну стінку.

Перший поверх виконаний в мінімалістському стилі і пофарбований в темно-сірий колір. Його займає зона відкритого планування - вітальня, їдальня і кухня, а також батьківська спальня з ванною кімнатою. Другий поверх складається з трьох об'ємів у формі простих білих будиночків з різними скатними дахами. У них обладнані дві спальні для дітей і загальна житлова кімната.

Проект не перевантажує існуюче середовище, а гармонійно вписується в навколишній ландшафт.