08 Листопада, 2018
Large canactions nl

CANactions School відкриває осередок у Нідерландах!


CANactions School відкриває осередок у Нідерландах!

Після 10 років сприяння трансформаційним процесам в Україні та інтеграції найбільш актуального світового досвіду в сфері архітектури та урбаністики до українського контексту, цієї осені освітня платформа CANactions з радістю оголошує про початок довгоочікуваної післядипломної міжнародної програми в Нідерландах.

CANactions School у Нідерландах 

На додаток до нашого офісу в Києві, CANactions відкриває школу післядипломної освіти в Нідерландах, пропонуючи програму, сфокусовану на міждисциплінарних дослідженнях, стратегічному міському дизайні та плануванні. 

З 2019 року голландський осередок CANactions School вивчатиме глобальне явище міграції людей та знань, а також його локальні просторові наслідки. Ми займатимемося дослідженнями реальних міських територій, вивчатимемо найкращі практики та моделі просторового планування, а також особливості їх застосування у різних культурних контекстах — в межах та поза межами країн Заходу. 

Програма 2019/2020 

Ми з радістю розпочинаємо нашу міжнародну програму з Весінньої Школи в Роттердамі у березні 2019 року — спільної події CANactions School та наших голландських партнерів з Independent School for the City. А восени 2019 року стартуватиме річна навчальна програма, спільно розроблена двома школами. 

На основі поєднання методологій двох неформальних освітніх інституцій — the Independent School for the City та CANactions School — післядипломна програма буде спрямована на підготовку нового покоління висококваліфікованих фахівців з міського розвитку, що здатні проводити якісні дослідження, розробляти інтегровані стратегії розвитку та застосувати їх у реальних умовах міських територій різних за масштабом та географією. 

За допомогою міждисциплінарного підходу та навчання на основі проектної роботи програма дасть змогу студентам із різних галузей розвивати комплексне мислення та здобути навички стратегічного дизайну, які є надважливими для сучасних фахівців з міського розвитку. Робота у змішаних міждисциплінарних та мультинаціональних групах сприятиме професійному та культурному обміну між студентами шляхом навчання один від одного під керівництвом досвідчених міжнародних експертів. 

Освітня команда програми складатиметься з кураторів, тьюторів, менторів та запрошених експертів з широкої міжнародної мережі CANactions School та the Independent School for the City, що мають значний професійний досвід у викладанні й практиці та добре обізнані у сучасних викликах й тенденціях у розвинених країнах та тих, що розвиваються. 

Цікаво дізнатися більше про програму та її кураторів? Слідкуйте за новинами на сайті CANactions, а також звертайтеся до нас за адресою: info@canactions.com