Large casa todeschini archchannel com 05

"Casa Todeschini" Сільський будинок в Італії, поблизу Венеції

Місце:
Vacil, Тревізо, Італія / Vacil, Тreviso, Italy
Функція:
Приватний будинок
Площа:
47 m²
Статус: 
реалізовано в період з 2016-2018 років
Архітектори проекту:
Ceschia Mentil architetti associati

Потік джерельної води, ряд дерев вздовж невеликої дренажної канави, в яку врослися кущі ліщини, шум природи та фермерський будинок неподалік - це елементи, що зазвичай відокремлюють громадські ділянки від приватних.

Проект цього будинку включає овочевий сад, газон з фруктовими деревами, терасу на південь засаджену вересовими* кущами, що змінює зовнішній простір будинку порівняно з газоном. Запитаєте, чому є вереск (верес)? і власник відповість, що влітку він тримає комарів подалі, а взимку робить галявину красивою. Деталі саду поєднуються з ділянкою, щоб зробити будинок частиною пейзажу, який присутній навколо. Немає перешкод між тереторією будинку та селом, жодна межа власності не має штучних огорож, що надає цій місцевості особливого шарму.

Вересові рослини - це дуже різноманітна і багата група рослин. До неї входять крихітні кущі і метрові кущі рододендронів які вважаються «садовими аристократами». Це вічнозелені рослини (рододендрони), напіввічнозелені (еріка) і листопадні (азалії). Правильно підібрані рослини можуть бути живописним та оживляючим акцентом для будь-якого саду - від відкритих сонячних просторів, до альпінаріїв, напівтінистих парків і «диких» лісових ділянок.