Large logo text cgawardsua archchannel com2

CG AWARD UA - найбільше Архівіз ком'юніті в Україні

Подобається 3д візуалізація? Можливо вже працюєш в цій сфері? Тоді тобі сюди, спільнота архівізу CG AWARD UA об'єднує професіоналів з України в сфері архітектурної візуалізації.
 
Майже 100% життєвого часу нас оточують предмети архітектури та дизайну. На вулицях міста, в офісах або у себе вдома, наше око охоплює творіння архітектурних і дизайнерських студій. 

Дуже часто ми не надаємо цьому значення, але від цього залежить наш затишок і комфорт. Невдале рішення може зіпсувати подальше перебування у вашому домі. Архітектурна 3D візуалізація є незамінним помічником при розробці проєкту для будь-якого приміщення чи комплексу будівель. 
 
 
Візуалізація Roman Huzar
 

3D візуалізація сьогодні - не просто формальна реалізація креслень і планів будівельних об'єктів за допомогою 3D програм. Це суміш комп'ютерної графіки, творчої фантазії автора, почуття художнього смаку, архітектурної фотографії і ще деяких допоміжних професій і як наслідок потужний інструмент для самореалізації і самовираження через архітектуру.
 
Якісна 3D візуалізація добре передає функціональність і естетику дизайну. Інтер'єри або екстер'єри можна показати з декількох точок зору, намалювавши для глядача повну картину. 3D-художники майстерно відтворюють будь-який матеріал, показуючи його красу і якість. 

3D візуалізація може точно передати настрій майбутнього об'єкта з фотореалістичним освітленням і тінями, а також можливістю побачити його в різний час доби. Ретельно підібрані 3D-художниками елементи підкреслять характер і призначення будь-якого об'єкту. 
За допомогою архітектурної візуалізації можливо передати глядачеві найцікавіші архітектурні форми і дизайнерські ідеї, і все те що нам складно вловити в реальності. 
 
 
Візуалізація Yuriy Savchenko

Поєднуючи в собі мистецтво фотографії та малюнку, а так само величезний вибір технічних можливостей вона дає нам абсолютно новий неповторний продукт, який став невід'ємною частиною будь-якого проєкту.

Тому в 2018 році команда однодумців, в яку входять провідні фахівці в цій області, поставила перед собою мету за допомогою премії «CG AWARD UA» задати потрібний вектор розвитку індустрії архітектурної 3D візуалізації на території України. Підняти рівень українських візуалізаторів на новий щабель якості, а так само популяризувати цю сферу діяльності в суспільстві.

За 3 роки навколо премії зібралося співтовариство 3d візуалізаторів України. Багато з них беруть участь в конкурсі, створюють портфоліо, публікують роботи, знаходять роботу і т. д. Тільки в 2019 році 134 учасника завантажили 513 робіт, які переглянули 23000 унікальних відвідувача з різних країн світу. 
 
 
Візуалізація Alex Chervinsky
 

У першому сезоні звання кращої архітектурної візуалізації інтер'єру дісталося роботі "The bathroom", автором якої є 3d художник з міста Дніпро, Максим Самунь. А Назарій Деркач зі Львова переміг в кращій архітектурної візуалізації екстер'єру з роботою "Poles and umbrellas".
 
 
 
Візуалізація Roman Huzar
 

На сайті так само є розділ «Клуб» де зібрані портфоліо кращих фахівців України, у яких ви можете замовити різні послуги, пов'язані з архітектурною 3D візуалізацією. Кожен учасник обраний адміністрацією премії і перевірений на відповідність високим стандартам якості індустрії. Також є розділ «Робота» в якому будь хто може розмістити своє резюме або вакансію пов'язану з 3D візуалізацією.
 
 
Виставка робіт CG AWARD UA в Києві 2019 рік
 

У листопаді 2019 року ми провели виставку присвячену архітектурній 3D візуалізації. Пройшла вона в Києві, в галереї сучасного мистецтва «Ornament Art Space» і тривала два тижні. На ній були виставлені 28 кращих робіт учасників нашої премії, які надсилали роботи на конкурс протягом року. За 2 тижні на виставці побувало приблизно 300 чоловік, що дуже багато для заходів такого роду. 
 

Більше інформації ви завжди зможете побачити на сайті: cgaward.com.ua
Радо запрошуємо в спільноту у світі Архівізу!