Large faina ukrainian design sq 3

Dezeen написав про шість українських студій, на які варто звернути увагу.

У список потрапили студія Юрія Зіменка, Balbek Bureau, Ryntovt Design, Sergey Makhno Architects, Fild та Faina. Усі вони, за версією видання, просувають українську індустрію дизайну вперед.

 

Юрій Зіменко

Дизайнер інтер’єрів та меблів Юрій Зіменко активно працює на київській сцені 15 років. Відомий своїм розкішним та мінімальним стилем, оживленими кольорами, він створив квартири та будинки як в Україні так і за її межами.

Slava Balbek

Balbek створив універсальні простори з різними куточками для приватних робочих місць та різноманітними зонами для відпочинку, конференц-залом і навіть звуконепроникною музичною кімнатою. Інші проекти також включають готель Bursa та магазин одягу Syndicate у столиці.

Ryntovt Design

Студія дизайну архітектури, інтер'єру та меблів "Ринтовт", що базується в Харкові, працює вже 25 років. Екологічна та соціальна відповідальність є основою в компанії.

Меблі студії часто виготовляють із твердих порід деревини, таких як: горіх, ясен, акація, бук та дуб.

"Еко-дизайн для нас - це не тільки використання природних матеріалів, але еко-сенс, еко-любов, еко-життя взагалі", - сказали в студії. "

Сергій Махно

Незважаючи на те, що студі позиціонує себе передусім як архітектурну практику, Сергій Махно також працює над інтер'єрами та дизайном різних інтер'єрних виробів.

Махно розпочав розробку кафе для друга, зараз його однойменна студія виконала понад 600 проектів у 16 ​​країнах. Нещодавно студії було доручено проектувати Український музей сучасного мистецтва.

Fild

Заснована в 2014 році в Києві (Україна) Даном Вахрамеєвим та Катериною Вахрамеєвою.
Компанія відкрила свій перший магазин у грудні 2016 року в будівлі з сірим фасадом та яскраво-жовтими дверима, щоб відповідати своєму фірмовому стилю. Через кілька місяців вони стали першим українським брендом, що представився на Стокгольмському ярмарку меблів.

Faina

Файна, що базується в Києві, є дизайнерським брендом, який Вікторія Якуша заснувала у 2014 році з метою оновити традиційний український дизайн та зробити його більш відомим за межами країни. Інтер'єр офісу студії увійшов до списку невеликих категорій інтер'єрів робочої області  в рамках цьогорічних  нагород Dezeen.