Large dreamactions contest archchannel com 2

DREAMactions / Отримай гранди на проєкти для громад до 300 000 грн.

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» став партнером WNISEF у конкурсі малихт грантів DREAMactions 4.0. «Астарта-Київ» надасть додаткові гранти на суму до 300 000 гривень!

Агропромхолдинг Астарта-Київ долучився до Western NIS Enterprise Fund та CANactions School у Конкурсі малих грантів DREAMactions. Астарта-Київ надасть додаткові 3 гранти громадам на загальну суму до 300 000 гривень. Додаткові гранти поширюються на громади, де веде свою діяльність Агропромхолдинг Астарта-Київ, у наступних областях: Житомирська, Вінницька, Тернопільська, Хмельницька, Харківська, Чернігівська та Полтавська.

Водночас, з огляду на численні запити щодо розширення конкурсу для менших громад, організатори вирішити змінити вимоги, і тепер громади з населенням від 10 000 до 100 000 мешканців можуть подавати заявки.

Мета DREAMactions 4.0. — підтримка громад в процесі їх трансформації та розвитку шляхом надання мікрогрантів та освітнього компоненту.
За результатами трьох попередніх конкурсів DREAMactions:  
отримано 814 проєкти, відібрано 22 проєкта-переможця. 
надано сукупну грантову  підтримку в розмірі 1 578 363 грн.

 

Опираючись на досвід попередніх наборів, DREAMactions 4.0 містить такі інновації: 


● орієнтований на – зареєстрованих на території малих та середніх (10-100 тис.ос.) міст України юридичних осіб (в тому числі ФОП, КП та ін.) та громадських організацій;
● передбачає співпрацю громади з місцевою владою (фіксується листом-підтримкою) та співфінансування (форми листів - довільні);
● фокус проєктів – мікро-проєкти тактичного урбанізму;
● освітній компонент для всіх учасників задля посилення їх спроможності успішно впровадити проєкти. 


Відбір проєктів доволі складний та передбачає два етапи.
Після проходження освітнього компоненту, команди за підтримки експертів матимуть змогу доопрацювати свої ідеї та захистити їх на другому етапі відбору.

Запрошені експерти Конкурсу – провідні фахівці і фахівчині різних сфер — фінансів, комунікації, урбаністики, економіки. Вони допомагатимуть командам вдосконалити їх проєктні пропозиції та забезпечити результативність на місцях.

Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн кожному з переможців. Загалом буде надано вісім грантів: п’ять від Western NIS Enterprise Fund та три – від Агропромхолдингу Астарта-Київ.

Обов'язковою умовою формування бюджету конкурсної заявки є співфінансування, яке повинно складати щонайменше 30% від загального бюджету.

Розмір грантової заявки розраховується за формулою = загальний бюджет - співфінансування. Джерелом співфінансування можуть бути кошти з місцевого бюджету, залучені завдяки підтримці бізнес-партнерів чи за участі громади.

 

Кінцевий термін прийому заявок: 24 вересня 2021 року (18:59 за київським часом).

Оголошення відібраних проєктів-фіналістів відбудеться 8 жовтня 2021

Освітній компонент триватиме з 11 до 22 жовтня 2021 року
Термін впровадження проєктів триватиме до червня 2022 року.

 

Детальна інформація та умови участі у Конкурсі:
dreamactions.info
+38(073)437-90-08
competition@canactions.com

Конкурс малих грантів DREAMactions 4.0 організований CANactions School та Western NIS Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проєкти.