Large hotel bauhofstrasse archchannel com 01

Еко готель Bauhofstrasse в Німеччині

Готель Bauhofstrasse - це будівля з орієнтацією на майбутнє. Завдяки розташуванню в історичному районі, готель сприяє активності навколишнього району. Сучасний принцип будівництва дерев’яних кімнатних модулів встановлює нові стандарти щодо екології, ефективності, терміну будівництва та якості.

Модулі були виготовлені в Австрії, транспортовані та встановлені на місці протягом п'яти робочих днів. Білий фасад не видає що це дерев’яна будівля. Поверхні в інтер’єрі викликають особливу атмосферу. Чотириповерхова будівля приймає висоту безпосередньо сусідніх будівель існуючого історичного ареалу.

В будівлі також розташовані бістро, бари, рецепція для гостей, офісні приміщення, адміністрація готелю та приміщення для зберігання багажу. Всі зовнішні та внутрішні рішення запроєктовані командою архітекторів.

У підвалі є господарські кімнати необхідні для утилізації сміття, також є прокат велосипедів, вхід персоналу, пральня та приміщення доставки в готель - усі вони обслуговують готельний комплекс відокремлений від головного входу. 

Стіни, підлога та стеля готельних номерів були зібрані на заводі та попередньо оброблені по технології для збереження експлуатації матеріалів. Всього було використано 440 метрів кубічних деревини.

 
Назва: Bauhofstrasse
Локація: Ludwigsburg, Germany  / Людвігсбург, Німеччина
Функція: готельний комплекс / готель
Площа: 2058 m²
Статус: реалізовано в 2019 році
Архітектура: VON M
Фотограф: Brigida González