Large eko poselennia qville ecological co housing v nimechchyni vid b architecten archchannel com 11

Еко-поселення Qville Ecological Co-Housing в Німеччині від студії B-architecten

Колишні стайні, деякі з них пам’ятники природи та різні сільськогосподарські споруди в Ессені, були перетворені на екологічний проєкт для спільного житла. Первісний вигляд історичних місць був відновлений, зниклі будівлі - перебудовані.
 
Назва: Qville Ecological Co-Housing
Локація: Essen, Germany / Ессен, Німеччина
Функція: приватні будинки / еко-поселення
Площа: 5966 m²
Статус: реалізовано в 2020 році
Студія: B-architecten
Фото: Lucid
 
Загальна площа ділянки складає 1,7 га та нараховує 44 одиниці житла з майже нульовою енергією. Житлові будинки від 1-єї до 4-ох спалень та будинки між різними поколіннями та віковими групами. У зонах загального користування є критий басейн та оздоровчий центр, громадський центр із робочими зонами для роботи та крита тераса із ставком для плавання.
 
Мешканці мають доступ до місць спільного використання автомобілів та зарядних станцій сонячної енергії. Кілька звичайних сараїв для велосипедів підкреслюють характер цієї місцевості. Комерційна частина на гостьовій частині поселення може похвалитися пабом та пансіонатами для туристів. Біля входу є експозиційна зона з інформацією та іншими пояснювальними історичними подробицями про місцевість. Цим самим наповнюєчи загальний бюджет поселення завдяки туристам, щоб в подальшому використати кошти на різні потреби для обслуговування будинків (вивіз сміття, догляд за басейном, зеленюю та інше)