Large fermerskyi kompleks z 1610 roku v iakomu zhyve dzhon pouson archchannel

Фермерський маєток 1610 року в якому живе архітектор John Pawson

Архітектурна студія John Pawson презентувала проект Home Farm в Котсуолдс, Англія. Головний архітектор студії Джон Поусон відомий любов'ю до мінімалізму і цей будинок він створював для своєї сім'ї в якості другої резиденції.
Він перетворив фермерський комплекс 1610 року побудови в спокійне місце для відпочинку в сільській місцевості. Проект включає фермерський будинок, сарай, котедж і стайню, які були перетворені і частково об'єднані.
 
Назва: Домашня ферма
Локація: Oxfordshire, United Kingdom
Функція: однородинний будинок / приватний будинок
Площа: не відомо m²
Статус: реалізовано в 2019 році
Студія: johnpawson.com
 
Оригінальний будинок був настільки довгим, що Джон Поусон вирішив встановити кухню в кожному його кінці, а в гостьовому будинку є третя кухня. Дружина архітектора любить готувати, і разом вони навіть пишуть кулінарну книгу. Поруч з однією з кухонь є фруктовий сад і ставок, тому в літній період вона використовує цю кухню найчастіше, надаючи можливість винести їжу на вулицю. Інша менша кухня використовується взимку, обидві оснащені камінами.
 
 
Працюючи над проектом цього фермерського будинку, архітектору було важливо зробити його привабливим для трьох дорослих дітей, щоб вони частіше відвідували батьків і проводили час разом. І навіть коли вся родина збирається тут в один час, для кожного знайдеться затишне місце при бажанні усамітнитися і побути на самоті.
 
У той час як Джон Поусон відповідав тільки за архітектурні рішення, Кетрін Поусон дуже вплинула на внутрішнє оздоблення будинку. При цьому у всіх інтер'єрах відчувається фірмовий мінімалізм.
 
Також Джон Поусон один з небагатьох відомих архітекторів сучасності має свою сторінку в Instagram, переходьте та підписуйтеся, тут дуже багато фотографій саме цього будинку.
 
починалось все так...