Large can archchannel com logo 3

Фестиваль CANactions 2021 / Програма

13-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions Homes for Tomorrow | Житло
 
 
Освітня платформа. CANactions запрошує на довгоочікуваний Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2021, який відбудеться в Києві 18 вересня 2021 року у гібридному форматі.

Офлайн програма пройде на руфтопі робочого простору Kooperativ, Київ, Січових Стрільців 23А. Водночас всі події будуть транслюватись наживо в мережі Інтернет, завдяки чому буде забезпечено доступність фестивалю для всіх, хто так чи інакше не зміг долучитись до нього через перешкоди й обмеження різного характеру.
 

Організаторами передбачено різноманітну програму:

1. Фестиваль відкриє неформальна зустріч з експерт/ками з різних тем житла за кавою у форматі World Cafe. Усі охочі зможуть зануритися у дві обрані теми житлової політики та будівництва разом з Павлом Федорівим /  Cedos, Олександром Кучерявим / Active House,  Анною Денисенко, Людмилою Кірюхіною / ЛУН Місто, Дар`єю Патлай / c/o Zukunft, Григорієм Зотовим /  Architectural Prescription.
 

2.Лекції провідних міжнародних експертів у сфері архітектури та міського  розвитку. Спікери Фестивалю CANactions 2021: Kåre Stokholm Poulsgaard / 3XN Architects GXN Innovation (DK) René Boer |  Failed Architecture (NL) Florian Hertweck | University of Luxembourg (DE) Grisha Zotov / Architectural Prescription, CANactions School (NL) 
 
 
3. CANactions School представить результати освітніх програм ‘Creating Homes for Tomorrow’ та ‘SPACES’ 2019-2020 років.
 
 
4. «Житло майбутнього чи майбутні проблеми? Хаотична забудова Києва» —
дискусія за участі Віктора Зотова / CANactions, ZOTOV&CO, Павла Федоріва / Cedos , Дениса Суділковського / ЛУН, Олексія Пахомова /  buro architects. Модерує панель Тарас Кайдан / Хмарочос
В рамках дискусії будемо відверто говорити про те, куди прямує забудова Київської області й які правила гри нам потрібні тут і зараз.
 

5. Ще одна дискусія — «Alternative Models for Living» — об’єднає у спільному діалозі європейських науковців, дослідників, працівників міських адміністрацій, митців та активістів, які разом будуть дискутувати про інноваційні міські стратегії житлової політики у східноєвропейських містах.

Спікери/ки: Emil Ivanescu /  University of Architecture and Urbanism , Kacper Kępiński /  NIAiU, Marija Marić /  University of Luxembourg, Monika Konrad / Municipal Office of Town Planning and Development Strategy in the City of Warsaw, Radek Toman /  Brno University of Technology, Zuzanna Mielczarek /  NIAiU Модерує: Romea Muryń / CANactions School.
 

6. На фестивалі видавництво CANactions представить українське видання світового бестселеру «Будувати і жити. Етика міст» Річарда Сеннетта, видане за сприяння Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні та компанії SAGA Development.
 

7. Виставка «Polyperiphery. Spaces of negotiation», організована Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki з Варшави.
Наслідуючи проблематику управління, поліцентричності, власності та колаборації, виставка презентує документацію польових візитів, інтерв'ю з локальними експертами, просторові дані та аналіз планувальних документів, що дає змогу побачити спільні та відмінні траєкторії вирішення викликів, пов'язаних з публічними просторами та житловою політикою у Східній Європі.
 

8. Впродовж фестивалю ЛУН Місто проводитимуть опитування про благоустрій будинків Києва. Усі охочі зможуть перейти за посиланням QR коду для заповнення, взяти участь і спостерігати за результатами дослідження у реальному часі
 
 
9. Традиційне нагородження фіналістів і фіналісток Конкурсу молодих архітекторів 2021, організованого CANactions та Інститутом архітектури Дессау, Німеччина.
 

10. Фестиваль звершиться у форматі Drinks and music разом з Dj Kohan.  

 
 
Приєднуйтесь до Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2021 офлайн та онлайн. 

Стежте за новинами на festival.canactions.com
Квитки у продажу: festival.canactions.com/tickets
Для акредитації медіа: посилання