Large konkurs ukraine kotcubynskyi vdona archchannel com

Інформаційний захід архітектурного конкурсу "Коцюбинський вдома"

Коцюбинський вдома: у Вінниці буде проведено архітектурний конкурс з метою оновлення простору біля музею видатного класика, народженого у Вінниці. Перед стартом конкурсу 31 березня заплановано інформаційний захід для потенційних учасників і всіх зацікавлених.

Метою архітектурного конкурсу стане розробка проєкту, в результаті якого будуть об’єднані спільною концепцією та отримають новий вигляд сад меморіального музею, площа з пам'ятником і дитячий майданчик, що розташований поряд. Цей простір може стати не лише сучасною відпочинковою зоною для мешканців та гостей міста, а й привабливою туристичною локацією, що буде знайомити з постаттю Сонцепоклонника.

..............................................................................................

..............................................................................................

Організатори запрошують фахівців у галузі урбаністики, архітектури, ландшафтної архітектури й інших суміжних творчих професій до участі в інформаційному заході щодо всеукраїнського архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці. Вдало підсилити команду, яка захоче взяти участь у конкурсі, зможуть письменники, літературознавці, художники й інші фахівці історії та мистецтва, які допоможуть розкрити у просторі особистість Коцюбинського.
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією захід буде проведено онлайн.

 

Трансляція  вестиметься з офіційної фейсбук-сторінки конкурсу:

 

Учасники інфозаходу зможуть:
- познайомитися з організаторами;
- ближче вивчити територію конкурсного проєктування;
- дізнатися про передісторію локації;
- почути результати вивчення громадської думки та дослідження цієї ділянки;
- ознайомитися з умовами участі й етапами проведення архітектурного конкурсу;
- обговорити цікаві виклики, що стоятимуть перед конкурсантами.


Інформаційний захід відбудеться 31 березня і розпочнеться о 10:00 за київським часом. Щоб не пропустити трансляцію, запрошуємо приєднатися до події у Фейсбук

 

Замовник архітектурного конкурсу – департамент містобудування та архітектури Вінницької міської ради.
 

З усіх питань висвітлення конкурсу  можна звертатися за телефоном: +380 93 593-42-17, Юлія Шемет (головна спеціалістка департаменту маркетингу міста та туризму ВМР, піарменеджерка проєкту «Коцюбинський вдома»).