Large mista 02

Книга "Міста для людей" Йен Ґел. Українською мовою

«Я думаю, що зустрічі людей у громадських місцях є дуже важливим З’ЄДНАННЯМ» - Йен Ґел / Gehl - Making Cities for People в інтерв'ю на CANactions International Architecture Festival 2018

Більше п'ятдесяти років Йен Ґeл допомагає перетворювати міські середовища в усьому світі на основі своїх досліджень про те, як люди фактично використовують або можуть використовувати місця, де вони живуть та працюють. 
Книга видана 32 мовами та є основоположною класикою для тих, кто пов'язаний або цікавиться міським розвитком в усьому світі.

Йен Ґeл - визнаний експерт з питань якості міського середовища з великим досвідом проектування громадських просторів. Він глибоко розуміє міські проблеми і пропонує підходи до їх вирішення. В книзі багато фото та ілюстрацій прикладів втілення проектів Йен Ґeла у життя. 

У книзі представлені революційні ідеї Ґела проте, як створювати простори з врахуванням людського масштабу. Автор описує методологію та інструментарій, якими користується сам, перетворюючи неефективні і непридатні для життя і дозвілля людей простори на те, чим вони, за його думкою, повинні бути – міста для людей», — пише видавництво «Основи».

Він вважає, що змінюється демографія, змніюється стиль життя в місті. Його дослідження розглядає п’ять основних відчуттів людини та як людина сприймає місто в пішому русі та в машині чи публічному транспорті.

Додамо, Йен Ґел — архітектор, у минулому — професор Данської королівської академії мистецтв. Засновник архітектурного бюро Gehl Architects — Urban Quality Consultants, автор книжок «Життя між спорудами», «Нові міські простори», «Суспільний простір — суспільне життя», «Нове життя в місті». Розробляв проекти вдосконалення міського середовища для Копенгагена, Стокгольма, Роттердама, Лондона, Аммана, Маската, Мельбурна, Сіднея, Сан-Франциско, Сіетла і Нью-Йорка. Важливим в його практиці був досвід Лондона, оскільки це вперше йому довелось працювати з мегаполісом. У Нью-Йорку Гел був залучений до перекриття  Time square. Його головні ідеї були втілені в Копенгагені після 40 років дослідження та 10 років практики.

Його книга «Міста для людей» була вперше опублікована у 2010 році.

У книзі опубліковано близько 700 картинок і фото, які ілюструють принципи і результати роботи Йена Гела у різних містах світу.

Нагадаємо,що на видання книги міста для людей освітня платформа CANactions та видавництво «Основи» збирали потрібну суму на спільнокошт-платформі.

Купити книгу можна за посиланням