Large 1 vm5tl2d qivu8kkcmdxv3q

Кращі мобільні додатки для архітекторів

Всіма знаний ресурс archdaily опублікував цікаву статтю про архітектурні мобільні додатки. Зібрано список найбільш популярних та зручних додатків.

Старше покоління архітекторів говорить:

"Часи для нас були набагато важчі, ніж зараз у молодого покоління"

"Ми мали все робити вручну, і якщо робили помилку, це означало що потрібно все починати з нуля".

Це правда, що робота в галузі архітектури сьогодні суттєво відрізняється від того, що було десятиліттями тому. Розробники програмного забезпечення (або, як ми їх називаємо, заощаджувачі життя) створили різні корисні програми та додатки, (сьогодні говоримо про додатки) які дозволили нам посилити нашу архітектуру і видавати такий результат, про який ще років 10-20 тому, можна було тільки мріяти. Але з такою великою кількістю додатків, можна зайти далеко в ліс і заблудитись.

Щоб допомогти вам, ми склали список найпопулярніших додатків архітектури на ринку на даний момент.

 

A360 (iOS / Android)

Пам'ятайте, як вам довелося чекати, поки ви перебуваєте перед комп'ютером, відкривши файл CAD, бо ці креслення не були доступні на вашому телефоні?

Autodesk створила ідеальне рішення шляхом розробки додатку Autodesk A360. Що таке додаток A360?

Ви можете переглядати та завантажувати файли 2D і 3D, незалежно від програмного забезпечення, в якому ви їх створювали (звісно тільки продуки Autodesk рахуються). Переміщення великомасштабних моделей, огляд архітектури чи дизайну, вимірювання потрібних розмірів і областей. Одним словом, відстеження проекту в будь-який час і в будь-якому місці.

Autodesk Sketchbook (iOS / Android)

Люди в Autodesk вважають, що креативність починається з ідеї, і ви ніколи не знаєте, коли ця ідея може з'явитись. Це може бути, коли ви їдете в автобусі, перебуваєте на зустрічах або лекціях, або навіть у ванній, яка зазвичай генерує багато ідей.

Щоб переконатись, що ідеї не були забуті, Autodesk розробив "чудовий додаток для малювання" за допомогою інноваційних інструментів, які допоможуть вам створити потрібний задум. За винятком олівців, маркерів та понад 190 налаштовуваних щіток, програма має багато інших фішок, також в додатку є згладжування ліній та можливість виправляти криві форми у більш естетично правильні.

BIMx (iOS/Android)

BIM є унікальна технологія, яка об'єднує 2D та 3D навігацію будівельних проектів. Функція Hyper-Model допомагає своїм користувачам подолати розрив між дизайн-студією та роботою на будівельному майданчику. Клієнти, архітектори та будівельники можуть практично пройти і зробити коригування вимірювань у 3D-моделі без необхідності заздалегідь встановлювати CAD-програмне забезпечення. Поговоріть про вирішення проблем на місці!

Concepts (iOS)

Концепція додатоку в основному це цифровий ескізний папір. Завдяки 64-розрядній точності та багатопоточному рендерингу програма є гнучкою, точною та надзвичайно чутливою.

Додаток ідеально підходить для архітекторів, ілюстраторів, дизайнерів та художників, які люблять досліджувати свою творчість та малювати все, що приходить на думку, не відмовляючись від деталей.

Morpholio Trace (iOS)

Можна сказати це ветеран у списках Archdaily у рубриці "Кращі програми".

Morpholio - це програмне забезпечення для архітекторів та дизайнерів. Програма є унікальним інструментом для малювання, яка розроблена спеціально для використання на IPad Pro та роботою з Apple Pencil. Розробники запевняютьь, що з допомогою їх продуктів архітектори можуть повністю відмовитися від паперу та олівця і перенести роботу в цифровий простір.

Додаток дозволяє створювати начерки поверх імпортованих малюнків чи креслень і додавати коментарі на ескізи за допомогою Apple Pencil, який забезпечує максимально реалістичну імітацію реальних інструментів для малювання.

У списку достоїнств Morpholio Trace зручна робота з шарами і швидке масштабування від цілої вулиці до найдрібніших деталей екстер'єру, вклейка людських фігур і дерев в один дотик, а також простий експорт файлів для подальшого використання на інших пристроях.

Scala Architectural Scale (iOS)

Безліч вимірювальних програм, але архітектурна та інженерна шкала Scala одна з яких, виконує свою роботу досить добре, забезпечує точні вимірювання друкованого малюнка будь-якого масштабу. Простий у використанні додаток включає архітектурні, інженерні та метричні шкали, а також може надавати розміри, навіть якщо масштаб невідомий.

Sunseeker (iOS/Android)

Назва говорить сама за себе. Додаток Sunseeker надає камері додаткову реальність. В той час, як більшість мобільних архітектурних додатків орієнтовані на створення начерків, пошуку натхнення та на віддаленну роботу.

Sun Seeker - прикладний інструмент вузької спрямованості, призначений для роботи над прототипами. З його допомогою можна дізнатись, де в теперішній момент знаходиться сонце і який шлях воно робить протягом дня. Дані доступні як для місця розташування користувача, так і за допомогою пошуку для будь-якого пункту планети, причому можна продивитися траєкторію руху сонячних променів для будь-якого дня в році. У разі віддаленої роботи, користувачам доступний двомірний компас, а при розташуванні на об'єкті - режим додаткової реальності, в якому відбувається накладення даних про рух сонця на зображення з камери iPhone.