Large mondrian ineruor lauri brothers archchannel com 14

Квартира-студія Mondrian: мало стін, багато кольору!

Візитною карткою проєкту Mondrian став колір. Теракотово-бордовий відтінок, в палітрі HEX ​​позначений як Cherrywood, пронизує весь інтер'єр сполучним мотивом - тут з ним однаково вдало взаємодіють як світлі текстури, так і акценти чорного.

Робота над цим проєктом для Lauri Brothers почалася з перепланування. Але просто зробити "більше місця" мало. Знесені стіни - це ж також про нову ергономіку, зонування, наповненість світлом і, звичайно ж, класне місце для життя.
 

Назва: Mondrian
Локація: Київ, Україна, ЖК "Бульвар Фонтанів"
Функція: приватне житло
Площа: 52m²
Статус: реалізовано в 2020 році
Бюджет: ремонт з дизайн-проєктом під ключ 40000$ 
Студія: lauribrothers.com 
автори проєкту Юрій і Сергій Лаурі, Дмитро Роганов
Фото: Сабухі Новрузов
 
 
Однокімнатна квартира в ЖК "Бульвар фонтанів" передбачалася для здачі в оренду - тому дизайнерам Lauri Brothers важливо було зробити ці 52 м² максимально комфортними і практичними.

Спочатку в квартирі була кухня вельми скромних розмірів, містка лоджія, а через стінку від них - велика спальня. Було вирішено виділити під спальну зону-невеликий простір в ніші, а весь вільний метраж кімнати переобладнати у вітальню. Стінку між нею і кухнею знесли і частково замінили на стелаж завершений несучою колоною. Лоджію об'єднали з кухнею, тим самим збільшивши площу останньої.

Кухня в проєкті приковує увагу своєю насиченістю - терракот тут є основним кольором. В роботі дизайнери використовували плитку Vog Ceramic - саме вона покриває кухонний фартух, а також підлогу кухні, передпокою та санвузла. Колір поєднується з кам'яними текстурами в санвузлі, а також з чорними і білими мінімалістичним елементами.

І ще тут є безліч різних дрібниць, з якими жити куди приємніше, ніж без них. Тому що дизайн - він перш за все про емпатію!