Large jason long cover4

Лекція Джейсона Лонга, партнера нью-йоркського офісу ОМА

ЛОКАЦІЯ:

America House Київ Миколи Пимоненка, 6

МОВА:

англійська, українська

ЧАС ТА ДАТА:

18:30, 24.01.2020

ВХІД:

вільний за реєстрацією

 

Єдине, з чим ми сьогодні погоджуємось, це те, що ми живемо у часи розбіжностей. Документація, логіка та переконання стають все більш безпорадними як у публічному дискурсі, так і в приватній думці. Що архітектурні візії означають у часи розподілу? Архітектура—тупий та прямолінійний інструмент, що прагне до позицій чорного та білого (старе проти нового, відкрите проти закритого, фіксоване проти гнучкого)—чи може вона взагалі бути добре пристосованою до непростих часів?

Джейсон Лонг (Jason Long) представляє останні проєкти OMA в області адаптивного повторного використання, житла і громадського простору. Від житлових комплексів у мінливому районі Брукліна до нового громадського парку, який буде перетинати річку Анакостія у Вашингтоні офіс OMA у США все активніше бере участь як в приватній забудові, так і в громадських роботах. Джейсон обговорить, як ці проєкти, навмисно або іншим чином, протистоять, здавалося б, нерозв'язних протиріччям.

Джейсон Лонг—партнер офісу OMA в Нью-Йорку. З моменту приходу у 2003 році Джейсон впровадив до широкого кола проєктів OMA міждисциплінарний підхід, що грунтується на різноманітних дослідженнях.

Від концепції до самого завершення він працював менеджером проєкту в новому Національному музею в Квебеку і на форумі Faena в Майамі. Наразі він залучений у кілька проєктів адаптивного повторного використання, включаючи центр змішаного використання в Х'юстоні, синагогу в Нью-Йорку і адміністративний центр Університету Торонто.

Його портфоліо також містить житлові проєкти, включаючи The Avery в Сан-Франциско та Greenpoint Landing у Брукліні. Джейсон також очолює три проєкти у Вашингтоні: 11 th Street Bridge Park; генеральний план RFK Stadium Armory Campus; а також дизайн міського пейзажу для конференц-центру Вашингтону. Крім того, він проєктує багаторівневий ресторан у новому First і Broadway Park в Лос-Анджелесі.