Large   2

Лекція Даніеля Кампо: Постіндустріальне асигнування: відновлення «Іржавого поясу» Америки власноруч. м.Київ

Освітня платформа CANactions запрошує на лекцію  Даніеля Кампо «Постіндустріальне асигнування: відновлення «Іржавого поясу» Америки власноруч», яка відбудеться у середу, 22 травня, о 19:00 годині в Галереї ДУКАТ, вулиця Рейтарська, 8Б, Київ.

 

Лекція присвячена масовим зусиллям, спрямованим на повернення, повторне використання та збереження знакових, але економічно застарілих промислових місць в американському «Іржавому поясі» та в інших умовах міського занепаду. Маючи великий досвід із вивчення великих масштабних деіндустріалізованих об'єктів, зокрема автомобільних заводів в Детройті, залізних млинів у Піттсбурзі, елеваторів у Баффало та портових майданчиків Нью-Йорка, Даніель Кампо розповість про маловідомі історії відновлення цих місць та головних дійових осіб, які власними зусиллями сприяли цим процесам.


Даніель Кампо — урбаніст з Нью-Йорка /Балтимора. Він є доцентом і програмним директором міського планування в школі «Архітектура і Планування» при Морганському Державному Університеті.


Даніель є автором "The Accidental Playground: Brooklyn Waterfront Narratives of the Undesigned and Unplanned". Також він опублікував статті з цілого ряду тем, включаючи міський дизайн, дослідження в галузі суспільних просторів, суспільне мистецтво, пожвавлення в центрі, історію побудованої навколишнього середовища та історичного збереження, ґрунтуючись на своєму наборі рецензованих статей, які вивчають практику власного самообслуговування на сайтах в Буфало, Детройті, Піттсбурзі, Філадельфії та Нью-Йорку.


Кампо має ступінь доктора філософії Університету Пенсильванії та раніше був планувальником для Департаменту міського планування Нью-Йорка.

 

Дата: 23.08
Час: 19:00
Місто: Київ
Місце проведення: Галерея ДУКАТ, вл. Рейтарська, 8Б
Вхід вільний: за реєстрацією
Мова: англійська

 


*Лекція відбудеться в рамках незалежної студії «Постпромисловий Київ. Трасформації в Україні», що організована в рамках співпраці Массачусетського технологічного інституту та компанії SAGA Development у партнерстві з Urban Curators. 

 

 

Контактна особа – Анастасія Журавель  

063 253 81 12