Large f.a.t archchannel news

Лекція "Визначаючи невизначеність" Місто, водночас, стосується не тільки «щільності» м.Київ

Лекція "Визначаючи невизначеність"
F.A.T. (CHE)

 

ЧАС ТА ДАТА:

19:00, 6 лютого 2020

ВХІД:

вільний, за реєстрацією

МОВА:

англійська

ЛОКАЦІЯ:

Kooperativ, Січових Стрільців, 23 A Київ

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ:

 

Під час лекції, яка відбулась у 2013 році в Цюриху та була опублікована в «Wachstumsschmerzen» Сейсмо Верлагом, міська дослідниця та теоретикиня Саскія Сассен визначила остаточний прояв міста як «глобальне місто». Місто, водночас, стосується не тільки «щільності», але і відноситься до трьох конкретних категорій: складність, незавершеність і невизначеність. Ці поняття є центральними для архітектурного дискурсу та виробництва. Така зміна парадигми пропонує абсолютно новий набір інструментів і тем для проєкту.

На основі аналізу низки прикладів та тематичних досліджень лекція демонструє історичну ретроспективу й описує майбутню траєкторію стосовно ідеї міста та житла.

F.A.T. розшифровується як Форум для теорії архітектури та є платформою для викладання та навчання, заснованою на відкритій дискусії щодо основних тем архітектури. F.A.T. був заснований у 2018 році Фабіо Доном та Марко Зеллі. У 2019 році F.A.T. увійшов до топ-10 кращих молодих проєктів Future Architecture Platform і наразі співпрацює з Лісабонською архітектурною триєнале та Фондом Mies Van der Rohe.

Лекцію організовано за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.