Large 32582030 1811373158928237 4508425615833038848 o2

Літня школа «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності», м.Київ

В Україні стартувала літня школа «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності»

 

CANactions School for Urban Studies, Асоціація велосипедистів Києва та Київська міська державана адміністрація проведуть літню школу "Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності" в липні 2018 р. у Києві з метою підготувати представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування, які у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, покликані зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя. 
Результатом цієї роботи стане залучення учасників школи у процес напрацювання майбутніх рішень для головних міських вулиць Києва через розробку кількох альтернативних сценаріїв розвитку обраної вулиці та відповідних рекомендацій для міста. 

Учасники
У літній школі братимуть участь 24 учасники зі всієї України, що пройдуть конкурсний відбір. Участь у літній школі є безкоштовною (без покриття видатків на проживання). Формат роботи літньої школи буде побудований на основі міждисциплінарної взаємодії між представниками різних професій, дотичних до сфери міського розвитку: 

Робочі мови 
Проекти студентів будуть розроблені та презентовані українською мовою. Робочими мовами літньої школи будуть українська, російська та англійська мови. Матеріали та виступи англомовних тьюторів будуть перекладені на українську мову. 

Дати проведення:
2-7 липня 2018р. Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного просп. Перемоги, 50, Kyiv, Ukraine, 03047


Куратори:
Хан ван де Ветерінг (Нідерланди / Швейцарія), Van de Wetering Atelier für Städtebau, Цюрих, експерт з інтегрованого розвитку міського транспорту, ландшафтів та дизайну міських вулиць; 

Урс Томанн (Швейцарія), CANactions School for Urban Studies, Київ, Україна,Van de Wetering Atelier für Städtebau, Цюрих, експерт з інтегрованого міського розвитку та трансферу знань до України. 


Співорганізатори:
Асоціація велосипедистів Києва 
CANactions School for Urban Studies 

 

 

 

Презентація результатів школи та огляд групових проектів учасників школи відбудуться 7 липня з 12:00 до 14:00

Після презентації результатів школи куратори школи прочитають публічну лекцію «Нерозривність міста та транспорту – проекти планування жвавих міських вулиць, відзначені преміями». Вхід вільний за реєстрацією: https://goo.gl/2p7b1u

 

Акредитація для ЗМІ: media@avk.org.ua, 0977930569, Марина Блудша