11 Жовтня, 2017
Large loft in copenhagen pufikhomes 6

Лофт художника в Копенгагені

Не дивно, що в оформленні своєї квартири в Копенгагені художник Bjørn Agertved використовував кілька соковитих кольорових мазків. Йдеться, звичайно ж, про акценти на стінах, при чому в кожній кімнаті цих апартаментів свій колір. Завдяки такому оригінальному рішенню цей лофт яскраво виділяється на тлі собі подібних. Гарно!

Художник Bjørn Agertved та його сім'я перебудували інакше відремонтовану квартиру в Christianshavn, щоб створити свій власний будинок. Засоби - це кольори та дизайн, а також можливості, які через висоту стелі надають будівлі іншого характеру.

Квартира в 169 м2 на третьому поверсі. У квартирі є феноменальний вид на валах, а також мало хто може уявити, що при такій щільній забудові, може поміститися така простора квартира. Також два великих балкони у квартирі, осоливо у літню пору року створюють тут справжній оазис для відпочинку. Ми за це  цінуємо тут кожен день, насправді це було однією з найбільших перевах, чому наша сім'я вибрала цю квартиру.

Якщо згадати трішки історію. Будинок з 1877 року розташований в одному з найкрасивіших районів Christianshavn. Тут раніше розміщувалася будівля армійської стрілецької школи для пістолетів, але сьогодні все це перетворилося в житло.

Джерело: bobedre.dk