Large daisen work hut archchannel com 02

Нетиповий офіс DAISEN WORK HUT в Японії

Цей проект є адміністративною будівлею невеликої будівельної фірми з Японії в невеликому місті Тотторі. У розпал пандемії компанія вирішила перенести свій офіс у  сільську місцевість. Нове місце багате дикою природою з невеликими сільськими будівлями та краєвидами де по-сусідству є згаслий вулкан на горі Дайсен.

Компанія сподівається, що ця трансформація забезпечить порятунок для них та їхньої команди від переповнених міст.  Будівля та вся інфракструктура довкола території є окремою у своєму контексті. Проєктований будинок активується на початку дня з приходом працівників, і пустий поза робочим часом.

Як і у випадку з сільськогосподарськими будівлями які довкола, будинок мав бути зносостійкий. Сам будинок в основі зі сталі, бетону та алюмінієвих конструкцій. Скатний дах під кутом 45 ° допомогає в сильні зимові снігопади. Під карнизом видно конструкцію даху. Здалеку офіс виглядає більше як звичайний будинок для житла, аніж для праці. 

Можливо, натхненний клаустрофобією пандемії, цей спосіб роботи - від міста до природи - зарекомендує себе як найбільш виграшний і зменшить відтік людей з сільських місцевостей до великих міст.

 

Назва: DAISEN WORK HUT
Локація: TOTTORI, Japan  / Тотторі, Японія
Функція: Офіс
Площа: 39 m²
Статус: реалізовано в 2021 році
Архітектура: Niimori Jamison Architects
Фотографія: Yosuke Ohtake