Large canactions 2020 archchannel com ua

Нові дати Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2020

Нові дати Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2020

Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions 2020 відбудеться у Києві 18-19 вересня 2020 року замість анонсованих раніше 15-16 травня 2020.

 

Друзі,

Ми прийняли рішення перенести Фестиваль CANactions на вереснь через спалах COVID-19, що несе великий ризик для безпеки гостей та відвідувачів Фестивалю, а також для якості та реалізації події в повному обсязі.

Здоров я та безпека людей є нашим головним пріоритетом. Дякуємо за підтримку та розуміння спікерам та партнерам фестивалю у прийнятті цього непростого рішення. Віримо, що восени разом ми відсвяткуємо 13-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions з ще більшим запалом та натхненням.

Житло—одна з найголовніших проблем нашого часу—тема Фестивалю CANactions 2020. Цьогорічний фестиваль покликаний обговорити та привернути увагу до основних принципів, форм та особливостей організації житлового середовища, які визначають напрямок для створення нових типологій житла та відображують уявлення мешканців про якість і переваги міського життя.

Запрошуємо вас долучитись до спільного діалогу про архітектуру та інноваційних підходів до створення більш сприятливих місць для життя.


Усі придбані раніше квитки автоматично залишаються дійсними.

Бережіть себе та слідкуйте за новинами.