Large 82493376 2574325809479988 6473428838004031488 o2

Новий готель з фасадом зі сталі у Львові. Візуалізація та фото

 FEST Hotel створило архітектурне бюро TRDZ на замовлення холдингу емоцій «! FEST». Споруда запроєктована на колишній швейній фабриці.

У 7-поверховому готелі розмістили 69 номерів. Відкриття заплановано на 22 лютого цього року. Однокімнатний номер категорії Standard для двох людей можна забронювати за 1800 гривень. Сімейний номер на чотири особи обійдеться 3600 гривень.

Готель покритий іржавим металом (кортеном) викликавав жваві обговорення.

В мережі ширяться чимало дискусій, добре це чи зле? Хтось гадає, що це не припустимо в "нашому місті", і не бачить в цьому нічого гарного, а хтось навпаки - що це нова сторінка в історії міста, що Львів може приваблювати гостей не тільки своїми старими будівлями та історією, а і сучасною архітектурою.

Належне потрібно віддати проєктантам об'єкту. Знаємо як важко реалізувати проєкт саме по-проєкту.

Онлайн видання archchannel вважає, що це безумовно позитивний прецендент не тільки для м.Львова, але і для України. Нові сучасні, не пінопластові об'єкти, це те, до чого дійсно потрібно йти

Візуалізація проєкту:

Коротко про сталь: кортенову сталь розробили для використання у важкій промисловості, суднобудуванні як конструкційний матеріал. Особливістю таких сплавів є те, що сталь після певного часу (до кількох років) перебування на відкритому просторі  окислюється і набуває іржавого забарвлення. Після цього сталь більше не зазнає негативного впливу навколишнього середовища: на поверхні виникає захисний шар, який запобігає  впливу атмосферної корозії. Така сталь не потребує фарбування чи іншого обслуговування.

COR-TEN є зареєстрованою торговою маркою United States Steel Corporation. Назва COR-TEN є похідною від двох основних відмінних властивостей цього типу сталі: corrosion resistance (корозійна стійкість) та tensile strength (міцність на розрив).

Додамо, що раніше за адресою Лемківська, 15а розташовувалася «Лабораторія їжі» Холдингу, а також «Видавництво Старого Лева». Поруч, на Лемківській, 15, є «Кондитерка на Лемківській», що також належить до мережі.

Фотографії проєкту, реалізація:

Нагадаємо, «Холдинг емоцій !Fest» — львівська мережа, яка об'єднує два десятки ресторанів, пивоварню, пекарню, будівельну компанію, видавництво, бренд одягу, магазини сувенірів, крамниці. Кінцевими власниками Холдингу є Андрій Худо, Юрій Назарук та Дмитро Герасімов.