Large hromada archchannel com news2

Онлайн-інструменту планування територій від CANactions School

20 лютого о 19:00 відбудеться презентація веб-платформи

Hromada.canactions.com—веб-платформа, яка відображає результати реалізації освітньої програми "Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад", що була впроваджена CANactions School за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

На платформі зібрано каталог ідей та проєктних рішень, підготовлених у рамках розробки концепцій просторового розвитку для 30 українських ОТГ. Це база напрацювань, що ілюструє довгострокові просторові стратегії розвитку міських, сільських та селищних ОТГ з 20 областей України.

Окрему увагу слід звернути на представлений набір інструментів, за допомогою яких можна провести комплексний аналіз території, виявити можливі сценарії розвитку та сформулювати бачення майбутнього громади.

Дана платформа рекомендована всім, хто залучений до питань містобудування, землекористування чи питань місцевого економічного розвитку територій.

Наявність інтерактивної карти з концепціями громад-учасниць спрощує навігацію по сайту та дозволяє ознайомитись з напрацюваннями кожної окремої ОТГ або відфільтрувати всі громади за демонстраційними проектами чи стратегічними напрямками.

Також є можливість завантажити повний документ з концепцією розвитку громади або розробити власну концепцію розвитку за допомогою наявних інструментів.

Сподіваємось, що систематизований досвід 30-ти українських ОТГ стане потужним ресурсом для майбутнього розвитку інших громад, а також реформи децентралізації України в цілому.

Детальніше про подію тут