Large textures service archchannel com jpg

Після цього - ваше життя вже не буде таким! :)

Насамперед інформація для тих, хто дотичний до архітектурної візуалізації, колажів та графіки. Сказати що це неймовірний сервіс - це нічого не сказати!

 

Натрапили на дуже цікавий ресурс, який дозволяє генерувати текстури різними фільтрами, от деякі з них - а саме:


- обирати патерн 

- обирати тайлінг 

- розмір

- формат

- карти накладання (бамп, рефлект...)

- кольорову гамму (яскравість, відтінок...)

Та ще багато іншого, можна завантажити готову текстуру, так і створити свою індивідуальну, окрім текстур є можливість завантажити СAD або Revit патерни.

 

Покищо на сайті представлені такі типи текстур як: цегла, бетон, метал, камінь, дерево. Але обіцяють цей список завжди доповнювати новими.

Звичайно такий диво-сервіс не є повністю безкоштовний, але якщо ви працюєте в цьому напрямку, то 5.85$ в місяць не такі й великі кошти. Тариф тільки один, це місяцний абонемент, який відкриває доступ до про акаунуту, а це дорступ до всіх фільтрів. 

Безкоштовно також можна користуватися, але це більш як для ознайомлення з ресурсом, тут досить обрізаний функціонал, наприклад в цьому режимі ви не зможете обирати розширеня картинки, а для якісної роботи, все-таки великий розмір картинки необхідний.

 

Якщо це була корисна інформація, з вас лайк та підписка на нас в соц.мережах. Переходьте за посиланням та користуйтеся на здоров'Я!