Large 03 archchannel com photo volodymyr zinchenko

Президент Зеленський: Формуються спеціальні фонди для відбудови України після завершення війни

В Україні формуються спеціальні фонди, завданням яких є відбудова нашої країни після руйнувань, завданих російським агресором. 
 
Про це повідомляють на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.
 

«Ми боремося вже 11 днів. За свободу. За нашу державу. Ми вистояли. Ми вже розуміємо, як будемо відновлювати нашу країну. Ми вже формуємо спеціальні фонди для відбудови України», – зазначив він.

За словами Володимира Зеленського, зокрема, створюється Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури України, Фонд відновлення та трансформації економіки, Фонд обслуговування та погашення державного боргу, а також Фонд підтримки малого й середнього бізнесу.

“Після війни, після нашої перемоги ми відбудуємо усе, що зруйнував ворог. Дуже швидко. Дуже якісно. Для кожного міста, яке постраждало, буде створена спеціальна державна програма для відбудови. Я вже доручив уряду почати розробку: найкращі архітектори, найкращі компанії, найкращі проєкти – для кожного міста” – коментує Зеленський у своєму відеозверненні.

«І ще багато програм для підтримки наших людей. Героїв, які борються за нашу державу. І це тільки початок. А зараз – ще потрібні сили», – наголосив Президент

 

Фото Володимир Зінченко