Large work poland archchannel com07

Робота для архітекторів / ПОЛЬЩА. В офісі та віддалено.

 
Колеги-архітектори з різних країн долучились щоб допомогти та підтримати нас в цей не простий час, за що сердечно дякуємо!
 
Ділимось корисними посиланнями з пошуку роботи для архітекторів/архітекторок та дизайнерів які постраждали від російського вторгнення в Україну та ті які шукають роботу в архітектурній сфері в Польщі та Європі, в офісі та віддалено.
 
Розглянемо вакансії які пропонує ПОЛЬЩА. Все що вдалося зібрати на сьогодні нам. Датабаза оновлюеться щоденно, тому щотижня будемо доповнювати оновленою інформацією.
Організацію цього питання взяв на себе  Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki
 
 
1. АРХІТЕКТУРА ТА ДИЗАЙН 
На сторінці niaiu.pl можна переглянути відкриті вакансії архітектурних та дизайнерських студій по цілій Польщі. Робота як віддалено так і на офісі. Деякі пропонують допомогу з житлом. Мова для спілкування переважно польська та англійська, подекуди також присутня і українська.
Орієнтовно є 250 відкритих адрес, це студії які відгукнулися на пропозицію Інституту Архітектури про допомогу і надали свої дані для контакту.
 
2. АРХІТЕКТУРА ТА ДИЗАЙН 
Також є можливість заповнити форму, вказавши потрібні дані таочікувати на відповідь. Від читачів знаємо, що відповідають доволі оперативно 1-3дні.
 
3. КРЕАТИВНА СФЕРА 
База з вакансіями у креативній сфері (маленька, проте має оновитися незабаром) Категорії: дизайн, електронна комерція, маркетинг події, фінанси, IT технології, ЗМІ, постпродакшн, продуктивність, виробництво, SEO, стратегія, соц.медіа, та ін.
 
 
Бажаємо швидких пошуків та хороших пропозицій. Якщо це була корисна інформація для вас. Лайк і підписка щоб не пропустити важливого в TELEGRAM