Large house lhotka archchannel com 24

Сімейний будинок LHOTKA в Чехії

У дизайні ми прагнули створити місце з власною унікальною ідентичністю. Будинок розділений на чотири різні частини. Серцем будинку є їдальня і головний коридор, який з'єднує всі об'єми разом.
Легка дерев’яна конструкція стелі в їдальні починається з інтер’єру і веде до екстер’єру та викликає уявлення про відкритий простір. Великі вікна та пересувні скляні перегородки відкривають центр будинку в сад. Фронтальний фасад складається з двох компактних об’ємів. Загальний масштаб будинку дуже добре вписується в оточення. З зеленими дахами та великою кількістю зелені навколо будинку відчувається затишок і безпека.
Після входу в будинок ми опиняємось в головному коридорі. Поруч знаходяться гараж і кабінет з видом на зелень. В кінці коридору є кухня з обідньою зоною, через яку можна вийти на терасу, в сад з оранжерею та басейном. Вітальня з'єднана з кухнею та коридором. Сходи ведуть у підвал і на 2 поверх. На другому поверсі є головна спальня, яка включає ванну кімнату та гардеробну. В інших трьох дитячих спальнях одна кімната та гардеробна.
 
Назва: HOUSE LHOTKA
Локація: Prague, Czech  / Прага, Чехія
Функція: однородинний будинок
Площа: 365 m² (площа добудови)
Статус: реалізовано в 2020 році
Архітектура: SOA architekti, Richter Design
Фотографія: BoysPlayNice