Large 10

Сімейний готель в італійських Альпах

Сімейний готель Valentinerhof знаходиться в мальовничому районі Альпе-ді-Сьюзі, Італія. 

А саме - в невеликому гірському селі на висоті 1200 метрів над рівнем моря. Проект недавно був оновлений архітектурною студією Noa. Він не тільки отримав новий інтер'єр, але і збільшився в площі на 1100 квадратних метрів.

« Передати традиції місцевих жителів і відтворити гармонію архітектури з природою - це було главою завданням, основною концепцією всього проекту».

Архітектори використовували натуральні матеріали: багато дерева і каменю, скло, льон. Крім основного будинку - самого готелю, всіх відпочиваючих тепер буде радувати шикарний spa-центр, зона лобі, ресторан і бар, а також 14 нових номерів.

Всі номери мають панорамні вікна, які наповнюють кімнати сонячним світлом і створюють казкову атмосферу. Інтер'єр виконаний в світлих, спокійних кольорах. Це налаштовує на відпочинок, занурює гостей в атмосферу спокою.

Ліжка  в номерах розташовані таким чином, що гості можуть легко насолоджуватися прекрасним видом рано вранці або, навпаки, пізно ввечері. Архітектори намагалися створити відчуття відпочинку на відкритому повітрі. Меблі, освітлення, декор та навіть ландшафт - все продумали і розробили фахівці студії NOA *.