Large tres bungalows  oleiros archchannel com 01

Три будинки для відпочинку в Іспанії

Розташований в Іспанії район Олейрос за останні двадцять років перетворився з колишнього сільського муніципалітету на міський-житловий, де проживає багато заможніх сімей які займаються великим бізнесом, це посприяло великому розвитку місцевості. Близькість до великого міста, міська політика, ландшафтне середовище з пляжами, лісами, парками та високоякісними природними просторами, автомагістраль з хорошим сполученням - фактори які розвивають район Олейрос. 

Los Manzanos - кемпінг для відпочинку від міського шуму, місце де надихаються новими ідеями, покращують психологічний та емоційний стан. 
Дерева на ділянці та близькість до річки роблять розташування дуже привабливим. Доступи до будинків в кожного з окремим входом, створюючи окреме середовище та свою атмосферу для кожного будинку при цьому не заважаючи іншим. Дизайн передбачає центральний закритий скляний простір, з якого гості зможуть насолоджуватися та встановити взаємозв’язок між внутрішнім і зовнішнім просторами будинку та природи

Вітальня-їдальня, окрема спальня, санвузол та кухня, всі ці елементи проєктування включені в єдиний прямокутний об'єм. Світловий ліхтар над зоною кухні, великі вікна в зоні вітальні додають свою атмосферу будинку.

В основі залізобетонний каркас, багато деревяних елементів, великі віконні системи, приємний текстиль, та багато дрібниць які можна побачити та відчути коли перебуваєш тут.

 
Назва: Three Bungalows
Локація: Oleiros, Spain / Олейрос, Іспанія
Функція: відпочинковий будинок
Площа: до 40m²
Статус: реалізовано в 2018 році
Архітектура: CREUSeCARRASCO
Фотограф: Héctor Santos-Díez