Large 03

У Дніпрі запустили новий інтернет-магазин алкоголю - Alcomag

У жовтні минулого року стартував новий онлайн-проект - український інтернет магазин алкоголю - Alcomag. За досить короткий час роботи, онлайн-магазин зміг істотно розширити свій асортимент і почати офлайнову діяльність.

В кінці грудня відкрився перший шоурум Алкомага в центрі Дніпра - на вулиці Д. Яворницького, 101. Сучасний і стильний шоурум має досить не малу площу, на якій представлена ​​велика колекція міцних алкогольних напоїв, вин, лікерів і вермутів. Для справжніх поціновувачів колекційних напоїв в шоурумі передбачено особливий відділ - закрита кімната з контрольованим температурним режимом, в якій представлені кращі вина від світових брендів.

Магазин спроектований бюром Azovskiy & Pahomova architects, відкрився в Дніпрі, Україна, і скоро з'явиться в Києві. Власник звернувся до архітекторів з проханням розробити концепцію магазину, де клієнтам було б легко і комфортно вибирати алкогольні напої.

Після перебудови колишнього магазину одягу було отримано простір площею 160 квадратних метрів з двома торговими залами і складським приміщенням. Перший зал включає в себе винну кімнату з більш низькою температурою, ніж в інших відділах, дегустаційну зону зі стелажами для пляшок, стіною для вина і зоною каси. У другому залі розміщена стелажна система і два острови для акційного товару.

Алкомаг, як у своїй онлайн, так і офлайн діяльності співпрацює з досвідченими сомельє, які можуть кваліфіковано проконсультувати покупців і допомогти підібрати оптимальний варіант напою. Також в рамках магазину функціонує комфортна зона дегустацій.

Молода, але амбіційна компанія не планує зупинятися на досягнутому. Наступний крок - відкриття шоуруму в Києві.

Унікальна послуга: консультація сомельє
Проконсультуватися з сомельє можна в телефонному режимі або в спеціальному онлайн-чаті на сайті. Для тих покупців, які люблять робити покупки самостійно, на сайті представлені докладні дегустаційні замітки, які допоможуть визначитися з вибором. Отож, бажаємо смачного та вдалого вибору!