Large urban forum 2020 archchannel com 2

Український урбаністичний форум 2020 в м.Хмельницький

Зустрічайте перший Український урбаністичний форум нового десятиліття, який їде у Хмельницький 19-20 червня 

 

“Ринок вирішить?” – питання, яке стане головною темою цьогорічного заходу. Ми пропонуємо урбаністкам і урбаністам говорити про розвиток міст в умовах ринкової економіки. Зокрема про соціальні, політичні, економічні процеси, що стоять за щоденними проблемами типових українських міст. Чому громадський транспорт не їде, а на місці комунальних кінотеатрів будують готелі. Кому потрібен торговий центр замість скверу, і чому занепадає архітектурна спадщина. 

 

Хмельницький – обласний центр з населенням близько 300 тисяч людей, яких багато в Україні. Ми хочемо зрозуміти, чим живуть і як розвиваються такі міста. Тема події є також посиланням на один із найбільших в Україні ринків, який розташований у Хмельницькому та є важливим джерелом наповнення бюджету міста. Саме тому цьогорічний форум досліджуватиме ринок як публічний простір і місце зайнятості людей.

 

Позначте у календарі дати 19-20 червня о 10:00год. Приїжджайте в Хмельницький розмірковувати, чи справді “ринок вирішить” усі міські проблеми.

 

Український урбаністичний форум — це щорічний захід для знайомств, мережування, навчання та обміну досвідом українського урбаністичного руху. Його організатором є Аналітичний центр CEDOS, а головним медіа-партнером – українська урбаністична платформа Mistosite. Форум проходить за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.  Локальними партнерами у 2020 році стануть громадська ініціатива Proprostir, Агенція розвитку Хмельницького та Хмельницька міська рада.

 

За більш оновленою інформацією можете відстежувати на сайті урбаністичного форуму

 

Нагадаємо:

Український урбаністичний форум — це щорічний захід для знайомств, мережування, навчання та обміну досвідом українського урбаністичного руху. Його організовує Аналітичний центр CEDOS.