Large courtyard villa tangshan china by archstudio archchannelua 13

Вілла в Таншань, Китай, від ARCHSTUDIO.

Традиційні китайські оселі дворів "Siheyuan" надихнули ARCHSTUDIO для створення Вілли, в Таншань, Китай, оточеного зеленими землями, садами та річками.

Чотири кімнати розкидані навколо центрального залу, який знаходиться під скатним дахом. Високі стелі відкривають простір, а скляні фасади в повний зріст відкриваються на зовнішні тераси, посилюючи відчуття зв'язку з оточуючими садовими пейзажами.

Інтер’єр дещо нагадує оздоровчий зал шкільного табору, за словами архітекторів та власника житла це дійсно класно. Всі комунікативні заходи, включаючи обідню їжу та навіть гру на фортепіано, проводяться тут, у центральному просторі, що містить кухню, приміщення для навчання та зберігання. Кожна з чотирьох спалень незалежно встановлена ​​на окремих кутах, які і визначають периметр будинку.

Ще одною особливістю є невеликий відкритий двір у всіх чотирьох спальнях, який приносить природне світло і знову зміцнюючи зв’язок з навколишніми присадибними ділянками. Така атмосфера дійсно дає поштовх до нових роздумів та надихає на нові справи.