Large 9e8b9fab91e4d507k24wek6apxvvkfvj

Vipp Hotel - нова концепція дизайн-готелів

Датський виробник модульних меблів і аксесуарів Vipp розширив сферу діяльності і відкрив мережу унікальних готелів Vipp Hotel.

Проект The Vipp Shelter - це модульний будинок для заміського відпочинку, створений компанією Vipp, відомої своїми крутими кухнями і ванними кімнатами. Компактна будова площею 55 кв. метрів створена за принципом «все включено» і продумано до найдрібніших деталей.

Все, що залишиться зробити замовнику - це вирішити, де розмістити такий модульний будинок, вартість якого становить 585,000 $.

На даному етапі існує два «номера» Vipp Hotel - відокремлений будиночок на озері Іммельн в Швеції і величезні апартаменти в Копенгагені.

У 2018 році з'явиться ще будинок з димоходом в копенгагенському порту. Всіх їх об'єднує мінімалістична естетика в стилі Vipp і «наповнення» преміум-класу. У готелях немає консьєржів, лобі, тренажерних залів і ресторанів, зате є кухня, камін і дизайнерське простір.

«Як тільки ви забронюєте номер, місць в готелі не залишиться», - просто і зрозуміло написано на сайті Vipp. Справа в тому, що кожен Vipp Hotel не зовсім готель і являє собою апартаменти або будинок, зняти який може тільки хтось один. Замість того, щоб зробити готель, в якому буде багато номерів, Vipp проектує багато готелів, в кожному з якого, всього по-одному номеру. Таким чином, компанія пропонує своїм клієнтам свіжу концепцію відпочинку з улюбленим брендом.

«У всіх об'єктах Vipp Hotel одна мета. Ми хочемо запрошувати людей в незвичайні місця, щоб вони могли відчути, що таке хороший дизайн з перших рук », - говорить голова компанії Каспер Егелунд.