Large 3

Видання книги Рейніра де Граафа «Чотири стіни та дах: складна природа простої професії» українською

Видання книги Рейніра де Граафа «Чотири стіни та дах: складна природа простої професії» українською

Освітня платформа CANactions здійснює видання книги Рейніра де Граафа «Чотири стіни та дах» українською. 

Рейнір де Грааф — архітектор, партнер в архітектурному бюро OMA та директор АМО, аналітичного центру офісу, автор багатьох відомих на весь світ архітектурних проектів та переможець численних міжнародних конкурсів. 

«Чотири стіни та дах» — найновіша робота Рейніра де Граафа, саме тому до неї прикута особлива увага та інтерес читачів з усього світу. Хоча книга була видана в 2017, вона вже встигла стати бестселером і часто обговорюється та цитується у професійній світовій спільноті. 

Ми раді, що перший переклад книги «Чотири стіни і дах» буде саме українською мовою. 

У книзі автор розмірковує над історією та природою професії архітектора, розглядаючи зовнішні й індивідуальні фактори, які на неї впливають, та врешті-решт доходить до висновку, що за постійними світовими революціями незмінною залишається основа архітектури — чотири стіни і дах над головою. Рейнір де Грааф малює чесну картину того, що сьогодні означає бути архітектором, розповідаючи цікаві історії зі своєї практики та буденної роботи відомого офісу. Книга складається з яскравих безкомпромісних розповідей, написаних з гумором, які водночас вражають своєю глибиною та спонукають до роздумів. 

Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям в галузі міського планування, девелоперам, консультантам, теоретикам, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто якось пов'язаний або цікавиться сферою архітектури. Книга дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, що робить її привабливою та цікавою для вивчення. 

За доброю традицією презентація книги відбудеться на 12-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions17–18 травня 2019 року в Києві. Рейнір де Грааф вперше відвідає Україну, щоб представити «Чотири стіни та дах» українській аудиторії. 

Для отримання українського видання «Чотири стіни та дах» Рейніра де Граафа потрібно: 
1. Пройти по посиланню на сайт спільнокошта. 
2. Вибрати один з подарунків, які ми підготували для вас. 
3. Підтримати проект. 
4. 17–18 травня приїхати на Фестиваль CANactions до Києва та особисто отримати свій екземпляр або ми відпривимо вам його поштою. 

Приєднуйтесь до створення гарних книг українською! 

Можеш — Дій 

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ