Large book1

Видання книги "Усім потрібне житло" українською

Видання книги "Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне" Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ українською

 

Наприкінці 2018 року в заснували CANactions видавництво , яке спеціалізується на створенні та поширенні якісної професійної літератури у сфері архітектури та міського розвитку.

 

За цей час за підтримки спільноти доброчинців були видані українською такі світові бестселери як:

"Міста для людей" Йена Ґела

"Чотири стіни та дах складна природа простої професії" Рейніра де Граафа.

Завдяки залученню коштів з успішної реалізації цих тиражів стало можливим видання:

"Правила пішохідного міста. 101 крок зі створення кращих місць" відомого американського урбаніста Джеффа Спека.

Четвертою книгою нашого молодого видавництва стане: 

"Усім потрібне житло. Справедливе, соціальне, доступне" німецьких архітекторів/ок Урсули Клєефіш-Йобст, Петера Кеддерманна, Карен Юнґ.

Ця книга пропонує всебічний огляд теми доступного житла: від значущих моделей 1920-х років до сучасних концепцій сьогодення. В наші дні бракує доступного житла, особливо у великих містах. Процеси переміщення зробили життя у місті привілеєм окремих верств населення. Крім того, соціальні зміни, різноманітність нових моделей та способів життя впливають на вимоги та очікування щодо сучасного житла.

У центрі уваги авторів знаходяться аспекти архітектурного та містобудівного планування, а також юридичні рамкові умови, питання фінансування та будівельні стандарти, а також учасники процесу будівництва. Експертні нариси висвітлюють проблему житла з різних точок зору, вирішення якої є визначальним для соціальної згуртованості нашого суспільства.

Віримо, що видання стане одним з перших кроків до розв'язання питання наявності доступного та комфортного житла в Україні.

Книга буде корисною архітекторам, урбаністам, фахівцям у галузі міського планування, девелоперам, консультантам, теоретикам, історикам і всім, хто якось пов'язаний або цікавиться темою житла та архітектури.

"Усім потрібне житло" дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, що робить її привабливою та цікавою для вивчення. Видання містить багато схем, світлин та ілюстрацій.

За доброю традицією презентація книги відбудеться на 13-му Міжнародному Архітектурному Фестивалі CANactions 15-16 травня 2020 року в Києві. Урсула Клєефіш-Йобст вперше відвідає Україну, щоб представити "Усім потрібне житло" наший аудиторії.

Для отримання українського видання "Усім потрібно житло" потрібно:
1. Пройти по посиланню на сайт спільнокошта.
2. Вибрати один з подарунків, які ми підготували для вас.
3. Підтримати проєкт.
4. 15–16 травня приїхати на Фестиваль CANactions до Києва та особисто отримати свій екземпляр або ми відпривимо вам його поштою.


Приєднуйтесь до створення гарних книг українською!

Можеш — Дій

CAN — ACT